PAKETOVACIE LISY: RIEŠENIE PRE SEPAROVANÝ ODPAD

V čase zvyšovania poplatkov za spracovanie odpadu, keď sa kladie čoraz väčší dôraz na jeho triedenie a opätovné spracovanie prichádza EKOBAL so širokou ponukou hydraulických paketovacích lisov pre firmy, živnostníkov, mestá a obce. 

JEDNODUCHÉ TRIEDENIE A SPRACOVANIE ODPADU

Hydraulické paketovacie (balíkovacie) lisy EKOPACK sú ideálnym riešením pre spracovanie separovaného odpadu. Kartón, plasty a iný odpadový materiál stlačia až na 1/20 pôvodného objemu. Vďaka nim ušetríte skladové priestory, znížite náklady na likvidáciu odpadu a zároveň šetríte i životné prostredie.

 

VYBERTE SI Z NAŠEJ ŠIROKEJ PONUKY LISOV!

Paketovacie lisy EKOPACK ponúkajú riešenie pre prevádzky všetkých veľkostí, od najmenších užívateľov až po veľkosklady.

 

PAKETOVACIE LISY PRE MALÉ PREVÁDZKY

Pre menšie a stredné firmy sú určené paketovacie lisy EKOPACK 40 a EKOPACK 50, ktoré lisovacou silou 4 - 5 ton stlačia pri jednom cykle separovaný odpad vážiaci 40 - 80 kg. Súčasťou je mobilný kontajner, do ktorého sa triedi odpad priamo na mieste jeho vzniku a prevezie sa k lisu na spracovanie. Voliteľnou súčasťou lisov je tiež rámik na uchytenie plastového vreca na vzber vlhkého, zapáchajúceho alebo inak znečisteného odpadu. 

PAKETOVACIE LISY PRE VÄČŠIE A VEĽKÉ A PREVÁDZKY

Pre stredne veľké a veľké prevádzky ponúkame hydraulické lisy radu EKOPACK 100, EKOPACK 200 a EKOPACK 300, ktoré lisovacou siliu 10 - 30 ton dokážu stlačiť odpad s hmotnosťou 150 - 500 kg. EKOPACK 200 a 300 má 2 oddelené lisovacie komory, ktoré umožňujú triediť a spracovať naraz dva typy odpadov. Zlisované balíky odpadu sa potom vyklopia z komôr automatickým mechanizmom. Aby pakety lepšie držali pokope spevňujú sa pri lisovaní páskou alebo drôtom.  

 

Začnite šetriť a spracovávať odpad efektívne už dnes!

Stačí, ak sa obrátite na nás – poradíme Vám pri výbere vhodného paketovacieho lisu. Spolu s ním dodáme aj fóliu a zabezpečíme následný servis.