EKOPACK BARELPRES: lisovanie prázdnych plechových sudov

Svoju jesennú ponuku osviežil EKOBAL o praktického pomocníka pre všetky prevádzky, ktoré používajú na prepravu a skladovanie kvapalných látok plechové sudy a neskôr sa prázdnych nádob potrebujú zbaviť: hydraulický paketovací lis BARELPRES.

prázdne plechové sudy? odteraz žiadny problém!

Firmy pôsobiace v chemickom, petrochemickom, farmaceutickom a potravinárskom priemysle alebo poľnohospodárstve využívajú na prepravu a skladovanie kvapalných látok plechové sudy. Po minutí obsahu sa však prázdne sudy hromadia v skladových priestoroch a zbytočne zaberajú miesto. Najjednoduchším a zároveň ekonomicky výhodným riešením je ich lisovanie. Presne na takýto účel bol navrhnutý hydraulický paketovací lis  EKOPACK BARELPRES, ktorý  jednoducho  a rýchlo zlisuje sudy z tenkého, ale aj  hrubého plechu s obručami až na 1/20 pôvodného objemu.

 

proces lisovania plechových sudov

Obsluha vloží prázdny sud vertikálne do lisovacej komory, zatvorí dvierka a  stlačí Štart  pre začatie lisovacieho cyklu. Lisovacia hlavica s hrotom sa začne spúšťať nadol, prepichne sud a stlačí ho na dno komory. Zvyšná tekutina odtečie prepichnutým otvorom do spodného zásobníka lisu. 

 

charakteristika zariadenia

  • lisovacia sila 30 ton
  • spracovanie až 40 sudov/hod.
  • odstránenie tekutých zvyškov
  • elektronická regulácia max. sily