Aktuality

OLOMÁNIA: veľké finále 7. ročníka

Vo štvrtok 20.06.2019 sa na Primaciálnom námestí v Bratislave konal 7. ročník veľkého finále Olománie, kde boli ocenení TOP zberači plastu a papiera spomedzi základných škôl bratislavského kraja. Spoločnosť EKOBAL podporila projekt tým, že deťom venovala celú paletu lepiacich pások.

Tribute Event 2018

V stredu 03.10.2018 sa v hoteli Radisson BLU Carlton, v Bratislave konal 6. ročník slávnostného odovzdávania cien Super Brands 2018 a medzi ocenenými nechýbala ani značka EKOBAL!

PUZZLE SKLADÁME AUTOMATICKY

Mnohí z Vás určite darovali či našli pod vianočným stromčekom puzzle alebo inú spoločšnskú hru. Vedeli ste, že tieto hry sa rodia vo východočeskej obci Polička?

PEVNOSŤ LEPIACEJ PÁSKY – NA ČO SI DAŤ EŠTE POZOR?

Lepiacim páskam sme sa už v EkObalovej škole venovali v téme adhézie a jej testovaniu v bežných podmienkach. Tentoraz sa zameriame na hrúbku lepiacich pások, pretože sa na trhu veľmi často objavujú lepiace pásky, ktorých technické listy nezodpovedajú reálnym parametrom a bežne sa zamieňajú.

EKOBAL opäť partnerom fóra SLOVLOG - 24. 11. 2016

Fórum SLOVLOG je jediná akcia zameraná na aktuálne trendy, hrozby a očakávania v logistike na Slovensku. Cieľom je informovať a inšpirovať logistických profesionálov, aby mohli využiť najnovšie poznatky v ich praxi, a zároveň poskytnúť im priestor na naviazanie nových obchodných kontaktov.

EKOBAL - partner fóra LOG-IN - Bratislava 5.5. - 6.5.2016

LOG-IN je jediné logistické fórum zamerané na najlepšie prípadové štúdie a inovácie z oblasti logistiky. Cieľom je informovať a inšpirovať logistických profesionálov, aby mohli využiť najnovšie poznatky v ich praxi, a zároveň poskytnúť im priestor na naviazanie nových obchodných kontaktov. Fórum LOG-IN zahrňuje celodenný konferenčný program, zorganizované„speed dating“ stretnutia BUSINESSLOG , neformálny networkingový večierok zvaný Logistický Business Mixer, a počas druhého dňa majú účastníci možnosť vidieť i logistiku v praxi na návšteve centier.

Konferencia ObalTrend 2016

Konferencia ObalTrend, ktorá sa koná 28. - 29. apríla 2016 v Mikulove, je spoločným projektom troch partnerov z oblasti automatizácie a balenia, ktorí sa rozhodli prezentovať a odovzdávať svoje odborné skúsenosti a znalosti ďalším odborníkom z výrobných spoločností, za účelom vytvárania synergií, úspor a inovácií vo výrobách.

EKOBAL - partner fóra SLOVLOG 2014 - 27.11.2014 - 28.11.2014

6 DÔVODOV PREČO SA ZÚČASTNIŤ: 1. Vypočujete si nezávislý konferenčný program, žiadne PR dodávateľov vybavenia a služieb pre logistiku! 2. Uvidíte príklady zo skutočnej praxe, navštívite logistické platformy. 3. Načerpáte skúsenosti popredných slovenských i zahraničných logistických profesionálov a lídrov trhu v rade odborov. 4. Získate zaujímavé kontakty na kolegov z odboru. 5. Stretnete stovky zaujímavých logistikov z výrobných a obchodných firiem. 6. Zažijete networking v neformálnej atmosfére večerného Logistického Business Mixera.