Profil firmy

Baliaca technika, obalový materiál, paketovacie lisyFirma Ekobal, s.r.o. bola založená v roku 1996, ako organizácia nadväzujúca na skúsenosti spoločnosti Pragometal s.r.o. v oblasti technológie balenia do prieťažnej fólie. Dnes patrí medzi lídrov na slovenskom trhu a svojím postavením je jedným z najväčších dodávateľov obalových materiálov. Zároveň je i výrobcom baliacej techniky s vlastným vývojovým strediskom. 

Obchodnou a výrobnou činnosťou spoločností v skupine Ekobal sú hlavne technológie paletizačného a skupinového balenia, v ktorých firma udáva trend, a zároveň výroba predpnutej fólie FlexLight. 

Naše produkty sú vyrábané tými najmodernejšími technológiami a vďaka neustálym inováciám výrobných prostriedkov a procesov si dokážeme udržať náskok pred konkurenciou. Zásluhou individuálneho prístupu a kvalitného riadenia bol spoločnosti udelený certifikát kvality ISO 9001:2000 od certifikačného orgánu SGS.

V súlade s modernými trendmi je spoločnosť EKOBAL zameraná najmä na dôsledné poskytovanie dodávok a služieb súvisiacich so spoľahlivou a efektívnou prevádzkou paletového balenia.

  • Existuje množstvo riešení, ale my hľadáme vždy to najlepšie pre Vás
  • Riešenia na mieru
  • 22 rokov v oblasti balenia