Kariéra

servisný technik

Miesto práce: Slovensko (práca vyžaduje cestovanie)

Druh pracovného pomeru: živnosť

Termín nástupu: 01.07.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- montáž, servis a údržba baliacich strojov, páskovacích zariadení a lisov

- uvádzanie nových strojov do prevádzky

- kontrola ich stavu, diagnostika a evidencia zmien a porúch

- udržiavanie optimálneho stavu náhradných dielov

Požiadavky na zamestnanca:

- stredoškolské/nadstavbové/vysokoškolské vzdelanie

- technický/elektrotechnický/strojársky odbor

- platné osvedčenie podľa § 21 - 23 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.

- anglický jazyk na úrovni stredne pokročilý (B2)

- schopnosť čítať technickú dokumentáciu

- skúsenosť so samostatnými opravami baliacich strojov

- vlastné auto a vodičský preukaz skupiny B

- vlastné náradie

Zamestnanecké výhody a benefity:

- zázemie silnej a perspektívnej spoločnosti

- možnosť osobného a profesného rozvoja

- ohodnotenie zodpovedajúce významu pozície a dosiahnutým výsledkom

- bohatý sociálny program

Kontaktná osoba: Ing. Jana Čabalová

E-mail: poslať životopis

Viac informácií o pracovnej pozícii nájdete TU