Ocenenia

Ocenenie výrobku ROTOMATIC PROFI - ZLATÝ EMBAX-PRINT 1999

1999

Generálny riaditeľ a Brněnské veletrhy a výstavy udelili na doporučenie predsedu odbornej hostiteľskej komisie pri 20.medzinárodnom veľtrhu obalovej a tlačiarenskej techniky a reprografie, za vývoj a výrobu ovinovacieho baliaceho stroja  ROTOMATIC PROFI,  cenu ZLATÝ EMBAX-PRINT za rok 1999.

Naša firma vyvinula spoločne s materskou firmou Pragometal výrobok, ktorým je plne automatický baliaci OBS ROTOMATIC. Jedná sa rad plne automatizovaných baliacich strojov pracujúcich s prieťažnou fóliou, ktorá sa má zaradiť do dopravných tratí. Stroje sú určené pre prevádzky s veľmi vysokou kapacitou balenia a nárokmi na prepravný obal, ktorý zaručuje optimálnu (potrebnú) fixáciu tovaru na palete pri minimálnej spotrebe fólie.

Nominácia výrobku CONTIPACK na ZLATÝ EMBAX-PRINT 2003

2003

Jedná sa o rad horizontálnych baliacich strojov  CONTIPACK, ktoré sú určené prevažne na balenie tovaru s veľkým pomerom prierezu tovaru vzhľadom k jeho dĺžke. Svoje uplatnenie nájdu všade tam, kde je potreba kvalitne a vodotesne zabaliť napr. zväzky líšt, profilov, trubiek, kobercov, rolí látok, papierov alebo iný materiál podobného charakteru. Je možné nimi baliť aj taký tovar ako sú dvere, obkladové panely, a pod.  

 

Ocenenie výrobku PALDYNTEST - ZLATÝ EMBAX-PRINT 2005

2005

Generálny riaditeľ a Brněnské veletrhy a výstavy udelili na doporučenie predsedu odbornej hostiteľskej komisie pri 23. medzinárodnom veľtrhu obalovej a tlačiarenskej techniky a reprografie za vývoj a výrobu testovacieho zariadenia  PALDYNTEST prestížnu cenu ZLATÝ EMBAX-PRINT za rok 2005.

Tu spoločnosť EKOBAL v spolupráci s materskou firmou Pragometal zhodnotila svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti balenia a pre svojich zákazníkov vyvinula a skonštruovala testovacie zariadenie PALDYNTEST a WRAPTEST, ktorým umožňuje testovať pevnosť zabalenej paletovej jednotky opakovaným dynamickým zaťažením a modelovať tak podmienky pôsobiace na prepravovaný tovar pri transporte.  Tieto dve testovacie zariadenia zásadne zasiahli do posudzovania pevnosti paliet a kvality fólie z doposiaľ subjektívnych, na plne objektívne a počítateľné parametre.

Ocenenie výrobku PALDYNTEST - cena redakcie Svět balení

2005

Odborný časopis Svět balení udelil výnimočnú Cenu redakce Světa balení, pri príležitosti predstavenia skúšobného zariadenia na medzinárodnom veľtrhu EMBAX-PRINT 2005.

Cena redakcie bola udelená za významný vývojový posun pri testovaní pevnosti paletovej jednotky, ktorej druhotným dopadom je zvýšenie šetrnosti k životnému prostrediu.

Nominácia výrobku FlexLight na ZLATÝ EMBAX-PRINT 2007

2007

FlexLight je nový typ stretch fólie, ktorá je vyrábaná pomerne novou technológiou.  Vzniká dvojitým spracovaním vysoko kvalitnej  LDPE fólie, kedy pri jej druhotnm spracovaní dochádza k jej predpnutiu.  Svojou technológiou predbehla o 5 rokov trhový vývoj v ČR.

Doposiaľ prebehlo mnoho vývojových zmien v kvalite fólie aj samotnej technológii, ktorá prináša našim zákazníkom úspory spotreby materiálu až vo výške 50%, znižuje silu vynaloženú pri balení, vyprodukovaný  odpad o cca 20% a zároveň prináša úsporu pracovného času.

Ocenenie zákazníkom UNILEVER za flexibilitu a design

Spoločnosť UNILEVER udelila spoločnosti EKOBAL cenu za spoluprácu v oblasti balenia a baliacich technológií. Jedná sa o ocenenie našich zamestnancov za profesionálny prístup a operatívnosť pri riešení potrieb, požiadaviek a očakávaní zákazníka.

 

 

Ocenenie Slovak Business Superbrands Award 2018

Komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila našej spoločnosti cenu Slovak Business Superbrands Award 2018

Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky.                                                                                                                                                             

Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.
 
O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Business Brand Council na základe informácií poskytnutých renomovanou spoločnosťou BISNODE. 
 
Členmi Brand Council-u sú uznávaní odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.