Novinka v našej ponuke: EKOPACK 40H

V našej rodine paketovacích lisov na separovaný odpad pribudol nový člen - hydraulický balíkovací lis EKOPACK 40H. Svojou konštukciou a rozmermi je vhodný pre prevádzky všetkých veľkostí, ktoré triedia odpad a potrebujú efektívnym spôsobom vyriešiť jeho skladovanie a následný odvoz. 

máte sklad plný (vytriedeného) odpadu?

Riešenie je jednoduché a efektívne: paketovacie (balíkovacie) lisy EKOPACK stlačia kartón, plasty, textil a iný odpadový materiál až na 1/20 pôvodného objemu. Udržíte tak poriadok v skladových priestorov a zároveň znížite náklady na odvoz odpadu. Zaradíte sa tiež k firmám, ktorým záleží na udržateľnom podnikaní a ochrane životného prostredia. 

 

jednoduchá obsluha

Cez vrchnú časť vrát na prednej strane sa lis naplní vytriedeným odpadom. Po zatvorení vrát operátor stlačením multifunkčného tlačidla na displeji aktivuje pohyb barana vo vnútri stroja smerom nadol a stlačí odpad na desatinu pôvodného objemu. Baran zostane v spodnej polohe, aby sa zlisovaný odpad mohol opáskovať a zaviazať do úhľadného balíka. Po zdvihnutí barana nahor otvorí operátor spodné vráta a pomocou ručného vozíka balík vyberie. 

 

technické údaje zariadenia

  • lisovacia sila: 4 tony
  • rozmery lisu: 936 x 760 x 1 950 mm
  • veľkosť balíka zlisovaného odpadu: 600 x 400 x 900 mm
  • hmotnosť balíka: 50 kg
  • počet lisovacích komôr: 1 pevná
  • rýchlosť lisovacieho cyklu: 30 sek.

 

separujte a SPRACujte ODPAD EFEKTÍVNE a ekonomicky!
ušetríte vlastné náklady, priestor aj čas.

my vám PORADÍME PRI VÝBERE VHODNÉHO PAKETOVACIEHO LISU a SPOLU S NÍM DODÁME AJ viazacie pásky a ZABEZPEČÍME SERVIS.