Hydraulický paketovací lisEKOPACK 40H

Hydraulický paketovací lis EKOPACK 40H je novinkou v našom sortimente. "Mladší súrodenec" zariadenia EKOPACK 80 má jednu pevnú komoru, v ktorej prítlačnou silou 4 tony zlisuje vyseparovaný odpad (papier, kartóny, fólie, plasty, PET fľaše alebo nápojové plechovky) do úhľadného balíka zviazaného PES páskou. Svojou konštrukciou, rozmermi a vlastnosťami je EKOPACK 40H vhodný tak pre zberné dvory, ako aj supermarkety či sklady.   

4lisovacia sila (t) 60hmotnosť balíka (kg) 600 x 400 x 900veľkosť balíka (mm)
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

Hydraulický lis EKOPACK 40H je vyrobený z kvalitného oceľového materiálu, s jednoduchou konštrukciou, ktorú tvorí lisovacia komora s lisovacou hlavicou a delenými prednými vrátami. Vrchná časť vrát slúži na vkladanie separovaného odpadu, spodná na vybratie už zlisovaného balíka a založenie novej viazacej pásky*.  Výhodou je možnosť zvoliť automatický predlisovací cyklus, čo výrazne zníži časové nároky na obsluhu lisu. Ovládací panel je jednoduchý, prehľadný, so 4 tlačidlami: hlavným spínačom, núdzovým zastavením, riadením pohybu barana nahor/nadol a tlačidlom lisovania, resp. predlisovacieho cyklu.

* Pre jednoduchšie vybratie balíka a jeho následnú manipuláciu odporúčame objednať si spolu s lisom aj vozík na manipuláciu, tzv. rudlu. 

použitie

Konštrukcia, rozmery a vlastnosti hydraulického balíkovacieho (paketovacieho) lisu EKOPACK 40H umožňujú jeho využitie v malých, stredných aj veľkých prevádzkach na ekologické spracovanie vyseparovaného odpadu. Jeho stlačením až na niekoľko desatín pôvodného objemu ušetria prevádzkovatelia nielen náklady na odvoz odpadu, ale aj skladové priestory.

 

parametre

Max. lisovacia sila 4 t ± 5 %
Vonkajšie rozmery (D x Š x V) 938 x 760 x 1 950 
Rozmery balíka (D x Š x V) 600 x 400 x (370 - 700)
Hmotnosť balíka max. 60 kg
Druh lisu hydraulický
Lisovací tlak 20 MPa
Príkon/napätie 1,5 kW/240 V/50 Hz
Elektrické krytie  IP 54
Počet lisovacích komôr 1
Počet viazacích miest 2
Čas  lisovacieho cyklu 25 s

 

Príslušenstvo

  • Vyberací vozík na manipuláciu so zlisovaným balíkom (rudla)
  • Háčik pre zavedenie viazacej pásky

Podobné stroje

:
hydraulický lis
:
8 t

Detail stroja

:
hydraulický lis
:
5 t

Detail stroja

:
hydraulický lis
:
10 t

Detail stroja

:
hydraulický lis
:
20 t

Detail stroja

:
hydraulický lis
:
30 t

Detail stroja

:
hydraulický lis
:
30 t

Detail stroja

Dopytový formulár