Hydraulický paketovací lisEkopack 50

Poloautomatický hydraulický paketovací lis EKOPACK 50 je vybavený výsuvným mobilným kontajnerom s prítlačnou silou až 5 ton. Ten zaisťuje veľmi jednoduchú manipuláciu s odpadom pred i po lisovaní a tak výrazne znižuje náklady na jeho skladovanie a následnú likvidáciu. Lis je vhodný pre obchodné domy, reštaurácie, nemocnice, banky, či malé a stredné prevádzky. Do kontajnera je možné doplniť rámik na uchytenie plastového vreca pre mokrý alebo inak znečistený odpad.

5lisovacia sila (t) 80hmotnosť balíka (kg) 600 x 400 x 700veľkosť balíka (mm)
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

Lis tvoria 2 hlavné časti: jednou časťou je samotný lis s hydraulickým lisovacím mechanizmom s elektronickou reguláciou mechanickej sily. Ten zaručuje dlhodobú spoľahlivosť aj pri vysokom mernom tlaku. Automatický predlisovací cyklus výrazne znižuje časové nároky na obsluhu lisu. Druhou časťou lisu je vymeniteľný mobilný kontajner, vďaka ktorému je možné triediť odpadový materiál a zároveň umožňuje veľmi dobrú manipuláciu s lisovaným materiálom pred aj po jeho lisovaní. Pre ochranu kontajnera pred znečistením je možné na požiadanie dodať aj rámik na prichytenie plastového vreca pre zber vlhkého, zapáchajúceho alebo inak znečisteného odpadu.

Použitie

Paketovací lis EKOPACK 50 je určený pre spracovanie papieru, kartónov, plastov, plastových fliaš, fólií, rôznych druhov obalov, textilu, plechoviek a pod. Pri použití viacerých kontajnerov alebo postupným spracovaním rôznych materiálov dosiahnete efektívne triedenie odpadu. Šetríte tak skladové priestory, čas, náklady aj životné prostredie.

parametre

Max. lisovacia sila 5 t ± 5 %
Vonkajšie rozmery (D x Š x V)  855 x 680 x 1 950 mm
Rozmery balíka (D x Š x V)  600 x 400 x (300 - 700) mm
Hmotnosť balíka  max. 80 kg
Druh lisu hydraulický
Merný lisovací tlak 208 kPa
Elektrický príkon/napätie 1,5 kW/240 V/50 Hz
Počet viazacích miest 2
Elektrické krytie IP 54
Hmotnosť lisu 310 kg (vrátane kontajnera)
 

 

Príslušenstvo

  • Mobilný kontajner
  • Rámik na prichytenie plastového vreca pre zachytenie znečisteného odpadu
  • Príplatok za prevedenie na 230 V
  • Rudla na manipuláciu s balíkom zlisovaného odpadu

Na stiahnutie

Prospekt

Návod

Podobné stroje

:
hydraulický lis
:
5 t

Detail stroja

:
elektromechanický lis
:
4 t

Detail stroja

Dopytový formulár