LDPE prekrývacia fólia LDPE prekryv

Prekryv je v skutočnosti plochá fólia určená na prekrytie tovaru na palete pri preprave alebo skladovaní vo vonkajších priestoroch. Tým ho chráni pred mechanickým poškodením a prírodnými vplyvmi. 

1 600 šírka (mm) 30 a 50hrúbka (µm) plochávyhotovenie
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

LDPE fólia s perforáciou navinutá na rolke, v transparentnej alebo čiernej farbe.

Použitie

Fólia určená jednak pre strojné i manuálne zakrývanie paliet zvrchu, čím chráni naložený tovar pred poveternostnými vplymi počas prepravy a skladovania. Ručný prekryv sa od strojného odlišuje menšiou šírkou i hrúbkou. 

Charakteristika fólií

Antistatika - fólia obsahuje antistatické činidlo, ktoré ju zbavuje nadbytočného elektrostatického náboja.

Celoplošná mikroperforácia - fóliu je možné vyrobiť s celoplošnou mikroperforáciou. Takto upravená fólia je vhodná na balenie tovaru, ktorý sa potrebuje zbaviť nadbytočnej vlhkosti, alebo naopak, vyžaduje jej stály prísun.

UV filter - fólia obsahuje ochranný filter proti UV žiareniu. Tento druh fólie sa využíva pri dlhodobom skladovaní na externých plochách, kde je tovar vystavený slnečnému žiareniu. Vďaka ochrannému filtru si fólia zachováva svoje pôvodné vlastnosti počas celej doby skladovania a zabezpečuje tak dokonalú ochranu tovaru. Fólia sa štandardne dodáva so 6 mes. garantovanou úpravou, na prianie zákazníka s 9, 12, 15 a 18 mesačnou garantovanou úpravou.

Farba - štandardná fólia je dodávaná v transparentnom prevedení, na prianie zákazníka je možné vyrobiť fóliu v inej farbe. Miera priehľadnosti fólie závisí od percenta pridaného farbiva. Nepriehľadné fólie je možné vyrobiť od hrúbky 30 my. Farebné fólie sa využívajú hlavne v prevádzach, kde je nežiadúce slnečné žiarenie alebo viditeľnosť obsahu palety.

Potlač - fóliu je možné potlačiť jednofarebnou alebo viacfarebnou potlačou (napr. recyklačné znaky, logo firmy, a pod.).

Rozmery

Šírka 1 600 mm
Sila 30 my, 50 my
Návin 40 kg

Iné rozmery je možné dodať na želanie zákazníka.

Dopytový formulár