LDPE fóliaLDPE vrecia, vrecká (sáčky)

Vrecia a vrecká (sáčky) patria medzi univerzálne obalové materiály, ktoré sa využívajú ako v bežnom živote (v domácnosti, v kancelárii, a pod.), tak aj vo veľkých spoločnostiach, ktoré majú pre tento materiál už konkrétne špecifické využitie (potravinové vrecká, tašky v obchodných reťazcoch, vrecká pre balenie tovaru určeného na prepravu, balenie celých paliet, atď.).

50 -2 200šírka (mm) 30 - 200hrúbka (µm) primár, recyklátmateriál
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

Vrecia, vrecká (sáčky) a tašky sa štandardne vyrábajú z LDPE fólie (hadice) zvarením voľného konca na jednej strane a následným odrezaním od jej zvyšnej časti. Rovnako ako fólia, aj LDPE vrecká môžu byť vyrábané bez alebo so skladom. 

Použitie

Balenie širokej škály tovaru od malých súčiastok až po celé palety.

Charakteristika sáčkov a vriec

Primár x recyklát - podľa potreby je možné vyrobiť vrecia z primáru (spĺňajú prísne hygienické podmienky) aj z recyklátu.

Celoplošná mikroperforácia - vrecia je možné vyrobiť s celoplošnou mikroperforáciou. Fólia s takouto úpravou je vhodná na balenie tovaru, ktorý je potrebné zbaviť nadbytočnej vlhkosti alebo naopak, zabezpečiť jej stály prísun.

Antistatika - vrecia obsahujú antistatické činidlo, ktoré ich zbavuje nadbytočného elektrostatického náboja.

Farba - vrecia sa štandardna dodávajú v transparentnom prevedení, na prianie zákazníka je možné vyrobiť ich aj v inej farbe. Miera priehľadnosti fólie závisí od percenta pridaného farbiva. Nepriehľadné vrecia sa vyrábajú od hrúbky 30 my.

Potlač - vrecia  je možné potlačiť jednofarebnou či viacfarebnou potlačou (napr. recyklačné znaky, logo firmy a pod.).

Rozmery

Šírka (mm) Výška (mm) Hrúbka (my)
50 - 2 200 na želanie 30 - 200

 

Dopytový formulár