LDPE fóliaLDPE paletizačné vrecia

Paletizačné vrecia sa vďaka záhybom dajú jednoducho navliecť na celú paletu. Zabalia ju tak ako celok bez použitia fólie a prekryvu. 

1 280šírka (mm) 30 - 200hrúbka (µm) primár, recyklátmateriál
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

Paletizačné vrecia sú vrecia so skladmi (záhybmi), ktoré majú po rozložení tvar kvádra.  Vďaka tomu sa dajú ľahko navliecť na paletu a celú ju tak zabaliť bez použitia stretch fólie s prekryvom. Ak je vrece zmrštiteľné, pôsobením horúceho vzduchu sa na palete stiahne a zaistí tak pevný, fixný obal nahrádzajúci stretch fóliu.

Použitie

Zabalenie celých paliet bez použitia iného obalového materiálu.

Charakteristika vriec

Primár x recyklát - podľa potreby je možné vyrobiť vrecia z primáru (spĺňajú prísne hygienické podmienky) aj z recyklátu.

Celoplošná mikroperforácia -  vrecia je možné vyrobiť s celoplošnou mikroperforáciou. Táto úprava je vhodná na balenie tovaru, ktorý sa potrebuje zbaviť nadbytočnej vlhkosti, alebo naopak, potrebuje jej stály prísun.

Antistatika - vrecia obsahujú antistatické činidlo, ktoré ich zbavuej prebytočného elektrostatického náboja.

Farba - vrecia sa štandardne dodávajú v transparentnom vyhotovení, na prianie zákazníka je možné vyrobiť ich aj v inej farbe. Miera priehľadnosti danej fólie závisí od percenta pridaného farbiva. Nepriehľadné vrecia je možné vyrobiť od hrúbky 30 my.

Potlač - vrecia je možné potlačiť jednofarebne alebo  viacfarebne (napr. recyklačné znaky, logo firmy, a pod.).

Rozmery

  Šírka (mm) Výška (mm) Hrúbka (my)
EUR palety 1 280 + (2 x 430) na želanie 30 - 200
ostatné palety na želanie na želanie 30 - 200

 

Dopytový formulár