Rotomatic 1700 LOGO - reklama priamo na palete

"Obal predáva" - nie je v dnešnom konkurenčnom prostredí len slogan, ale každodenná nevyhnutnosť! Ovinovací stroj Rotomatic 1700 LOGO predstavuje novú technológiu pre aplikáciu potlačenej prieťažnej fólie na paletu s tovarom. Otvára tak priestor nielen pre marketingovú realizáciu, ale aj praktickú stránku terciárneho/tranzitného balenia.

 

 

PALETOVý OBAL = LACNý A účINNý PRIESTOR PRE VAšU REKLAMU

Expedovať palety ovinuté fóliou s potlačou loga spoločnosti nie je už nijakou novinkou. Tento variant transportného balenia umožňujú technológie ako stretchhood alebo teplom zmrštiteľná fólia. Nový koncept  Rotomatic 1700 LOGO však okrem efektnej potlače fólie prináša dramatické zníženie nákladov. Výdavky na jeho prevádzku totiž smelo atakujú hranicu 50% nákladov v porovnaní s uvedenými technológiami. 

Rotomatic 1700 LOGO má vo svojej výbave všetky vlastnosti prstencových ovinovacích strojov radu ROTOMATIC, ktoré zabezpečujú dokonalú fixáciu tovaru na palete, a to pri minimálnej spotrebe fólie. Naviac, špeciálne vyvinuté predpínacie zariadenie umožňuje aplikovať potlačenú fóliu, ako spôsob propagácie značky. 

Rotomatic 1700 LOGO sa vyznačuje všetkými plusmi strojov tohto radu:

  • digitálne riadené predpínanie fólie
  • zmena sekundárneho napätia baliacej fólie z riadiaceho systému, ktoré je snímané počas celého baliaceho cyklu a korigované na nastavenú hodnotu 

 

Je možné doplniť:

  • zariadenie pre aplikáciu prekrývacej fólie
  • pre zabezpečenie protiprachového aj vodeodolného balenia
  • merač návinu fólie / signalizácia končiacej fólie
  • zdvíhacie zariadenie pre dostatočné pribalenie palety
  • prítlačné zariadenie pre nestabilný tovar
  • a celý rad ďalšieho technického príslušenstva

 

Rotomatic 1700 LOGO je určený predovšetkým pre prevádzky s vysokou kapacitou balenia, čo umožňuje primárna baliaca technológia, pri ktorej sa balená paleta neotáča, ako pri štandardných strojoch, ale je statická. Baliaci proces zabezpečuje fólia rotujúca vysokou rýchlosťou. V priebehu takéhoto baliaceho procesu je na paletu aplikovaná potlačená fólia v jednej alebo vo viacerých výškach, v závislosti od nastavenia baliaceho cyklu. Zariadenie dokáže zabaliť až 50 paliet/hod.

Rotomatic 1700 LOGO otvára novú dimenziu finálneho balenia paliet a pre mnoho firiem tak môže byť nenahraditeľným pomocníkom. Predovšetkým pre prevádzky, ktoré chápu, že obal je najlacnejšou propagáciou výrobku a brandu.