Bočné polepovacie zariadenie POA: identifikácia tovaru a reklama značky

V snahe poskytnúť našim zákazníkom možnosť prezentácie vlastnej značky rozšíril EKOBAL svoj sortiment o bočné polepovacie zariadenie POA. To oblepí boky paliet s tovarom na dopravníku lepiacou páskou s logom firmy, čím ju spropaguje, odlíši od ostatných značiek a zároveň uľahčí identifikáciu pri transporte.

 

identifikácia tovaru a reklama značky

V predchádzajúcich článkoch sme spomínali možnosti propagácie značky pri primárnom a terciárnom balení tovaru pomocou fólie s potlačou. Netreba však zabúdať ani na možnosti sekundárneho / skupinového balenia, ktoré tvoria jednotlivé kartóny s tovarom. Tento účel je možné dosiahnuť práve vďaka automatickému aplikátoru lepiacej pásky potlačenej logom firmy.

Polepovacie zariadenie POA je určené na polepovanie bokov krabíc s tovarom na dopravníkovom páse. Lepiacu pásku s potlačou aplikuje po oboch stranách jednotlivých kartónov, čím ich označí, priradí k značke a uľahčí ich dentifikáciu pri ďalšom transporte. 

 

ako prebieha proces polepovania?

  • paleta s tovarom roluje po dopravníkovom páse...

  • polepovacia hlava (držiak cievky s páskou + nôž na odrezanie nalepenej pásky + mechanizmus s kladkami pre kvalitné a rovnomerné nalepenie LP po celej dĺžke tovaru) sa dotýka palety s kartónmi...
  • ... a zabezpečuje vlastné nalepenie pásky na tovar
 

 

 

charakteristika zariadenia

  • ako zástavba do automatických liniek na balenie alebo expedíciu tovaru
  • štandardne používané v páre, nezávisle pre pravú a ľavú stranu palety
  • plne automatická aplikácia LP, operátor len vymieňa prázdnu cievku za novú, plnú