Automatické polepovacie zariadenieBočné polepovacie zariadenie paliet

Automatické polepovacie zariadenie POA je určené na oblepenie bokov paliet s tovarom potlačenou lepiacou páskou. Môže byť súčasťou automatických liniek na balenie alebo expedíciu tovaru. Štandardne sa používa v páre, samostatne pre pravú a ľavú stranu palety. Vlastný proces zaliepania je plne automatický, práca obsluhy je obmedzená výlučne na výmenu lepiacej pásky.

150 x 150 x 220š x v x d 150šírka pásky (mm) bočnéspôsob lepenia
Nezáväzný dopyt
Ing.

Kontakt

Tomáš Dojčan
+421 902 969 001
tomas.dojcan@ekobal.sk

Technické informácie

Automatický aplikátor lepiacej pásky s potlačou, s mechanickou reguláciou veľkosti zalepovanej palety. Hnacie pásy sú pri tomto stroji umiestnené po bokoch lepeného tovaru. Počas procesu nanášania LP  sa paleta posúva po dopravníku. Bočné vedenie polepovacieho stroja je ovládané pneumatickým mechanizmom a neustále zabezpečuje kontakt lepiacej hlavice s paletou. Uvedený mechanizmus je riadený systémom baliacej a manipulačnej linky.

použitie

Ako zástavba do automatických liniek na balenie alebo expedíciu tovaru. Boky paliet oblepí  LP s potlačou (logom firmy), širokou 150 mm, čím uľahčí ich identifikáciu pri ďalšom transporte a zároveň slúži ako nosič reklamy.

parametre

Vzduch Tlak vstupný 0,6 - 1 MPa
Tlak pracovný 0,5 MPa
Spotreba cca 1,3 l / cyklus
Lepiaca páska Vonkajší priemer max. 400 mm
Priemer dutinky 76 + 2 mm
Šírka LP 150 ± 3 mm
Paleta s tovarom Dĺžka min. 220 mm
Šírka min. 150 mm
Výška min. 150 mm
Vzdialenosť medzi tovarom min. 595 mm

 

Na stiahnutie

Prospekt 

Dopytový formulár