Strojná stretch fóliaPowerFlex Super Power Quality - strojná

Strojná stretch fólia PowerFlex Super Power Quality je vhodná na univerzálne balenie paliet a výrobkov. Vysoká prieťažnosť garantovaná na viac ako 250 % -násobnej výhody balenia prieťažnou fóliou.  kvalitný a pevný obal pri vynaložení nízkych nákladov.

 

300prieťažnosť (%) 15 - 30hrúbka (µm) transparent, čierna, bielafarba
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

Ekonomicky vysoko výhodný typ fólie vhodný na použitie technológie balenia na baliacich strojoch s predpínacím zariadením s vysokou hodnotou predpnutia. Vysoká prieťažnosť  garantovaná na 250 %-násobnej výhody balenia prieťažnou fóliou.

Použitie

Používa sa napr. na balenie tovaru ľahkej a strednej hmotnosti, ktorý je ľahko deformovateľný a krehký. Predovšetkým na balenie kartónových krabíc, nápojov v PET fľašiach, papierenských výrobkov, sypkých hmôt vo vreciach a pod.

Charakteristika fólií

UV filter - fólia s ochranným filtrom proti UV žiareniu. Tento druh fólie sa využíva v prípadoch dlhodobejšieho skladovania na externých plochách, kde je tovar vystavený slnečnému žiareniu. Vďaka ochrannému filtru si fólia zachová svoje pôvodné vlastnosti po celú dobu skladovania a zaistí tak dokonalú ochranu tovaru. Fólia je štandardne dodávaná so 6 mes. garantovanou úpravou, na prianie zákazníka s 9, 12, 15 a 18 mesačnou garantovanou úpravou.

CS - prieťažná fólia s vonkajšou lepivou a vnútornou klzkou stranou. Využitie tejto fólie je napr. pri skupinovom balení tovaru, kde nie je žiadúca vnútorná lepivosť. Zvýši sa tak vzájomná priľnavosť a fixácia tovaru na paletách a zníži sa spotreba fólie.  

SC - prieťažná fólia s vnútornou lepivou a vonkajšou klzkou stranou. Fólia sa najčastejšie využíva pri preprave tovaru (v kamiónoch, po železnici), kde je pri vykládke tovaru nežiadúca vzájomná priľnavosť, ktorá môže skomplikovať manipuláciu s paletou.

Hrúbka fólie - rozlíšenie použiteľnosti v rámci daného typu. Fólie menšej hrúbky sa používajú pre ľahší, ľahko deformovateľný a krehký tovar. Fólie s väčšou hrúbkou lepšie odolávajú mechanickému poškodeniu tovaru s hrubším povrchom a ostrými hranami.  

Farba - štandardné fólie sú dodávané ako transparentné, nepriehľadné farby sú možné od hrúbky 15 µm. Štandardná škála farieb je čierna a biela. Ostatné farby sú k dispozícii na vyžiadanie. Farebné fólie nachádzajú využitie hlavne v prevádzkach, kde je nežiadúce slnečné žiarenie alebo viditeľnosť obsahu palety.

Rozmery

Šírka Hrúbka Farba Garantovaná (prevádzková) prieťažnosť
50 cm 20 μm transparentná, biela, čierna (ostatné na objednávku) 300/td>
50 cm 23 μm
50 cm 26 μm
50 cm 30 μm
50 cm 35 μm

Na objednávku je možná šírka 75 cm, 100 cm

Dopytový formulár