Ručná stretch fóliaPowerFlex Power Quality - ručná

Prieťažná fólia s hrúbkou od 12 my je vyrobená na báze octanového granulátu, je charakteristická vysokou elasticitou. Tá zabezpečuje fóliu pred pretrhnutím. Ručná fólia PowerFlex Power Quality je preto vhodná na balenie paliet rôznej veľkosti, ako aj ľahko deformovateľného tovaru.

500šírka (mm) 12 - 17hrúbka (µm) transparent, čierna, bielafarba
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

Často využívaná prieťažná fólia s menšou hrúbkou  od 12 µm na báze octanového granulátu, ktorý zaisťuje maximálnu elasticitu a ochranu proti pretrhnutiu. Štandardne je dodávaná v rôznych návinoch na papierových dutinkách, popr. bez dutinky, kde je aplikácia zaistená držiakom prieťažnej fólie určeným na opakované použitie.

Použitie

Používa sa na balenie tovaru, ktorý vyžaduje vysokú elasticitu materiálu, napr. druhovo nerovnorodé palety alebo ľahko deformovateľný tovar.

Charakteristika fólie

Hrúbka fólie - rozlíšenie použiteľnosti v rámci daného typu. Fólie menších hrúbok sa používajú na ľahší, ľahko deformovateľný a krehký tovar. Fólie väčších hrúbok lepšie odolávajú mechanickému poškodeniu pri tovare s hrubším povrchom a ostrými hranami.

Farba - štandardné fólie sú dodávané ako transparentné, nepriehľadné farby sú možné od hrúbky 15 µm. Štandardný rozsah farieb je čierna a biela. Ostatné farby sú k dispozícii na vyžiadanie. Použitie farebných fólií je hlavne v prevádzkach, kde je nežiadúce slnečné žiarenie alebo viditeľnosť obsahu palety.

Dutinka - papierový nosič prieťažnej fólie, štandardne je možné používať 160 g, 250 g, 530 g a 680 g. Ostatné na objednávku po dohode. Fóliu je možné navíjať aj bez dutiniek.

Balenie: 6 ks / kartón.

Rozmery

Šírka (cm)  Hrúbka (µm) Návin (m) Dutinka priemer/ dĺžka Farba
50 12 až 17 podľa hmotnosti rolky 5 cm/53 cm transparentná, bielá, čierna  (ostatné farby na objednávku)
50 12 až 17 podľa hmotnosti rolky bez dutinky (aplikácia s ruč. držiakom)

 

Dopytový formulár