Ručná perforovaná stretch fóliaPowerFlex - perforovaná - ručná

Spevnená makroperforovaná / dierovaná fólia pre ručné balenie tovaru vyžadujúceho vzduchovú priepustnosť, napr. teplé výrobky alebo tovar, pri ktorom dochádza k tepelným rozdielom. Využíva sa hlavne v potravinárstve, poľnohospodárstve a kŕmnom priemysle, pretože obmotaním do takejto fólie nedochádza k prekrytiu otvorov - balenie je priedušné (nerosí sa). 

 

420šírka (mm) 8hrúbka (µm) 600návin (m)
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

Jedná sa o dierovanú / perforovanú  fóliu s menším návinom, ktorá je určená na ručnú aplikáciu. Používa sa najmä na balenie tovaru vyžadujúceho priepustnosť vzduchu. Tým sa rieši problém vnútornej kondenzácie vlhkosti poškodzujúcej kartóny, predchádza rozvoju plesní či baktérií a zabraňuje tvorbe hrdze na povrchu.

Použitie

Perforovaná ručná fólia PowerFlex je ideálna pre výrobky balené zahorúca, ako napr. pivo, šumivé víno, ovocné džúsy, nápoje, konzervované ovocie a zelenina a pekárenské výrobky. Zabezpečuje udržanie maximálnej čerstvosti potravín, ako aj rýchlejší a jednotnejší chladiaci proces pre jogurty, mäso, ryby a morské plody. Použitie ručnej perforovanej fólie pri balení v poľnohospodárstve urýchľuje proces sušenia krmovín a  papiera. 

Charakteristika fólie

Fyzikálne vlastnosti (pre typ Macrohand STRONG)

  • ​vzhľad: polyetylénová fólia v rolkách s lepenkovou dutinkou
  • bod tavenia: 115 - 120 °C
  • bod krehkosti: <- 70 °C 
  • bod horenia: ​> 400 °C

 

 

 

Rozmery

Typ Šírka  Hrúbka  Návin  Dutinka priemer/váha brutto Prieťažnosť Farba
Macrohand LIGHT P/1-5 42 cm 8 my 600 m 5 cm/2,65 kg 40 % transparentná
Macrohand STRONG P/1 150 46 cm 9 my 270 m 5 cm/2,80 kg  110 % transparentná
Macrohand 50 50 cm 16 my 400 m 5 cm/2,76 kg 45 % transparentná

 

Dopytový formulár