Strojná dierovaná stretch fóliaPowerFlex - perforovaná - strojná

Spevnená makroperforovaná (dierovaná / sieťová) fólia pre poloautomatické alebo automatické baliace stroje so stredným alebo vysokým systémom predopnutia (> 150% < 300%). Vďaka svojej extrémnej odolnosti je táto fólia vhodná na balenie a fixáciu veľkého nákladu, a to aj vďaka vysokej pamäti pri napínaní (viac ako 30%) a odolnosti proti pretrhnutiu. Fólia môže byť vyrobená s rôznymi vlastnosťami - v závislosti od konkrétneho koncového použitia. 

 

410 - 500šírka (mm) 9 - 34hrúbka (µm) rôzne návin (m)
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

Strojná spevnená fólia s perforáciou / dierovaním zabezpečuje vo vnútri balenia prúdenie vzduchu, čím sa rieši problém vnútornej kondenzácie a predchádza tak hrdzaveniu povrchov, tvorbe plesní a rozvoja baktérií.

Použitie

Perforovaná strojná fólia PowerFlex je ideálna pre výrobky balené zahorúca alebo tovar, pri ktorom dochádza k tepelným rozdielom, ako rôzne nápoje, konzervované ovocie a zelenina a pekárenské výrobky. Vďaka cirkulácii vzduchu si potraviny zachovajú čerstvosť, krmoviny a obilniny sa zase rýchlejšie usušia. Fólia s perforáciou sa využíva najmä v potravinárstve, poľnohospodárstve, zeleninárstve, kŕmnom priemysle, atď. 

charakteristika fólie

Fyzikálne vlastnosti:

  • vzhľad: polyetylénová fólia v rolkách s lepenkovou dutinkou
  • bod tavenia: 115 - 120 °C
  • bod krehkosti: < - 70 °C 
  • bod horenia: > 400 °C

 

 

 

 

Rozmery

Typ Šírka  Hrúbka  Návin Dutinka priemer/váha brutto Prieťažnosť Farba
Macroauto N/1- STRONG   470 mm 15 my 1 000 m 76 mm/16 kg transparentná
Macroauto AERPLUS 420 mm 9 my 3 000 m 76 mm/12 kg transparentná
Macro AUTO LITE 460 mm 5 my 2 750 m 76 mm/16 kg transparentná

 

Dopytový formulár