Sieťka na balenie vianočných stromčekovSieťka na balenie vianočných stromčekov

Sieťka (hadicový úplet) na vianočné stromčeky uľahčuje ich prevoz a manipuláciu s nimi. Je vyrobená zo 100 % polyetylénu, zdravotne nezávadná, použiteľná i v potravinárstve. Vyznačuje sa pevnosťou, takže pri balení a transporte stromčekov nehrozí jej pretrhnutie. Použitú sieťku je možné recyklovať aj umiestniť na skládku.

3 000/bal.návin (m) polyetylénmateriál bielafarba
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

Sieťka je určená na nasadenie na tubus stroja, cez ktorý sa stromček pretiahne a na druhej strane vyjde prakticky zabalený. Hadicový úplet je vyrobený pletiarskou technikou zo 100 % polyetylénu PE-HD v prevedení 5 – 8 g/m2 ± 5 %. Pletený na kruhovom pletacom stroji. Rukávce sú preložené fóliou a označené šípkou v smere ťahu. Jednotlivé balíky sú vákuovo balené. V balíku je 10 rukávov  po 300 bm, teda 3 000 bm/bal.

 

VÝHODY:

  • uľahčuje prepravu a manipuláciu s vianočnými stromčekmi
  • ekologická a šetrná k životnému prostrediu
  • nízke obstarávacie náklady a vysoká efektivita
  • vysoká pevnosť a odolnosť proti pretrhnutiu

 

POUŽITIE:

Baliaca sieťka na vianočné stromčeky je sezónnym sortimentom, ktorý uľahčuje manipuláciu a následný transport ihličnanov a zároveň ich chráni pred poškodením.

 

CHARAKTERISTIKA:

  • farba: štandardne sa sieťka na stromčeky dodáva v bielej farbe. Je zdravotne nezávadná a môže sa používať aj v potravinárstve.

 

 

 

Rozmery

Priemer hadice Váha/m Návin/bal.  
25 cm 5 g 3 000 m  
34 cm 6 g  
45 cm 7 g  
55 cm 7 g  

 

Dopytový formulár