Poľnohospodárska fólia a páskaAGRO fólia a opravná páska

Poľnohospodárska fólia na balenie a ochranu siláže pred nepriaznivými vplyvmi počasia, vytvára dobré podmienky pre jej konzerváciu a následné uchovanie. Vyrobená z ekologického LLD polyetylénu v 4 vrstvách, štandardne dodávaná v bielej a bledozelenej farbe. Doplnkom k poľnohospodárskej fólii je opravná páska, ktorá dokáže poškodenú fóliu dokonale utesniť a ušetriť tak náklady na kúpu novej. 

25hrúbka (µm) 500 a 700šírka (mm) biela, zelenáfarba
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

AGRO fólia je 4-vrstvová fólia, v ktorej je pokosené krmivo stočené do balov a následne ešte ovinuté pásom tejto fólie. Vytvorená kompaktná vrstva chráni úrodu pred znehodnotením v dôsledku neželaných účinkov slnka, mrazu, alebo UV žiarenia a vytvára vhodné podmienky pre konzerváciu vzniknutej siláže, ktorá si tak dlhodobo udrží svoju nutričnú akosť.

AGRO fólia sa vyrába zo surovín najvyššej kvality, s ohľadom na životné prostredie. Jadro (dutinka) je vyrobené z recyklovateľných surovín. AGRO fólia umožňuje uskladniť siláž aj v exteriéri, minimálne na jeden rok, a to najmä vďaka prísadám pre vytvorenie kvalitného UV filtra a zvýšenie lepivosti. Tie zaručujú vysoký "lamino efekt" a vytvárajú pevný, vzduchotesný obal. Poľnohospodárska fólia je vyrábaná z LLD polyetylénu v 4 vrstvách s hrúbkou 25 my. 

 

Výhody AGRO fólie

  • znižuje náklady na skladovanie
  • minimalizuje nároky na skladovacie priestory
  • dlhodobo uchováva kvalitu krmiva a siláže
  • jednoduchá manipulácia s balíkmi
  • garantovaná životnosť fólie 12 mesiacov

 

POUŽITIE

Poľnohospodárske fólie sú určené pre všetky baliace stroje, baličky a ovíjačky, vrátane baliacich strojov McHale. Na ovíjanie balíkov odporúčame minimálne 4, v určitých prípadoch až 6 ovinutí. Akékoľvek "šetrenie" na fólii sa prejaví prístupom vzduchu, tvorbou plesní, čím sa uskladnený obsah znehodnotí.

CHARAKTERISTIKA agro FÓLIE

Farba: štandardne v bielej a svetlozelenej farbe, popr. čiernej na objednávku. Farebné fólie sa používajú najmä v prevádzkach, kde je nežiadúce slnečné žiarenie, resp. na odlíšenie obsahu.

 

LEPIACA / OPRAVNÁ PÁSKA NA AGRO FÓLIE

Opravná páska je určená na plátanie poľnohospodárskych plachiet a fólií pri pretrhnutí, čím zabraňuje prenikaniu vzduchu k zabalenej siláži. Je vodotesná, odolná voči UV žiareniu, mrazu a oteru. Dodáva sa v návine 10 cm x 10 m, v bielej farbe.

Rozmery

Šírka Hrúbka Návin Dutinka (priemer) Farba
500 mm 25 my 1 800 m 76 mm/plastová biela, zelená
750 mm 1 500 m

 

Dopytový formulár