Poľnohospodárske sieteAGRO siete

Poľnohospodárske siete sa využívajú pri fixácii balov senáže, slamy a siláže. Vyrábajú sa najmodernejšou technológiou z nízkotlakového polyetylénu s ochranou proti UV-žiareniu. AGRO sieťovina výborne kryje balíky od kraja ku kraju. Vylepšené vlastnosti siete umožňujú efektívnejšiu prácu a zníženie výrobných nákladov.

1 230 šírka (mm) 3 000návin (m) 12 g/mmateriál
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

AGRO sieťovina je vyrábaná z hygienicky nezávadného nízkotlakového polyetylénu (HDPE) najmodernejšou technológiou na strojoch najvyššej kvality a je určená pre zvinovacie lisy na balenie sena, slamy a sušených krmovín do balíkov.

Poľnohospodárske siete sú testované na všetkých typoch lisov, ktoré používajú slovenskí poľnohospodári a vďaka svojim vlastnostiam je možné používať ich univerzálne do väčšiny lisov na guľaté balíky (Case, Claas, Deutz-Fahr, John Deere, Krone, Mascar, McHale, New Holland, Orkel, Pöttinger, Sipma, Vicon, Welger, Wolagri).

Každá rolka sieťoviny je zabalená v nepriepustnom obale, posledných 50 bm každého návinu je vždy označných červenou páskou. Samozrejmosťou je UV stabilizácia (na 150 KLy).

 

Výhody agro sietí

  • úplné pokrytie balíka
  • v každej rolke cca 3 000 m siete
  • až 360 balíkov z 1 rolky 
  • koniec siete farebne označený červeným pruhom
  • jedinečná identifikácia balíkov (čierno-biele pruhy)
  • každá rolka s držadlami pre jednoduchú manipuláciu 

použitie 

AGRO siete ponúkajú užívateľom v oblasti poľnohospodárstva lepšiu technológiu balenia guľatých balíkov sena, slamy a siláže, ale aj na prekrytie viniča pri dozrievaní hrozna.

Charakteristika agro sietí

  • farba: štandardne dodávame sieťovinu v bielej farbe.

 

 

Rozmery

Šírka Druh sieťoviny Návin Dutinka (priemer)
1 230 mm 12 g/m 2 000 m 76 mm
1 250 mm 3 000 m
1 300 mm

 

Dopytový formulár