Zdvíhacia plošina s otočným stolomZdvíhacia plošina

Hydraulická zdvíhacia plošina s otočným stolom slúži na pohodlnú a ergonomickú manipuláciu s rôznym materiálom. Uľahčuje nakladanie tovaru na paletu, alebo vykladanie z nej bez toho, aby si operátor namáhal chrbticu. Statická zdvíhacia plošina je všestranne použiteľná vo všetkých skladoch, špedíciách, dielňach alebo v montážnych linkách. Výhodou je, že v zloženom stave zaberá plošina len minimálne miesto.

Nezáväzný dopyt

Technické informácie

Plošina na dvíhanie materiálu má pevnú oceľovú konštrukciu, ktorá sa kotviacimi skrutkami upevní k podlahe, čím sa zabráni prevráteniu alebo posunutiu plošiny. Jej pohyb nahor / nadol zabezpečujú masívne hydraulické piesty, ovládané tlačidlami umiestnenými na riadiacom paneli na samostatnom stĺpiku. Neoddeliteľnou súčasťou plošiny je otočný stôl s možnosťou zaaretovania proti neželanému pohybu. Povrch zariadenia je upravený kvalitným práškovým lakom. 

 

použitie

Hydraulická zdvíhacia plošina s otočným stolom je praktickým pomocníkom pri manipulácii s ťažkými bremenami a rôznym tovarom. Vďaka zvýšeniu alebo zníženiu plošiny a otáčaniu stola operátor ľahko naukladá tovar na stôl aj v niekoľkých vrstvách na seba bez toho, aby sa zohýbal a ničil si chrbticu. Takto pripravený náklad už len vidlicami podoberie vysokozdvižný vozík a odvezie ho na určené miesto. Rovnaký postup, len v opačnom poradí, platí aj pri vykladaní tovaru.

 

parametre

Rozmery zdvihnutej plošiny 1 160 x 560 x 890 mm
Výška zloženej plošiny + otočný stôl 80 mm + 20 mm 
Rýchlosť zdvihu 720 mm / 13 sek.
Nosnosť zariadenia max. 1 000 kg
Pohon plošiny 1,5 kW, 3 x 400 / 230 V, 50 Hz
Hmotnosť zariadenia 250 kg

Parametre sa môžu odlišovať podľa konfigurácie konkrétnej zákazky.

Video

 

Schéma zástavby

Zdvíhacia plošina s otočným stolom

Dopytový formulár