Príslušenstvo k viazacím páskamOdvíjače viazacích pások

Odvíjače pások sú určené pre rýchle a jednoduché páskovanie. Hlavnou prednosťou odvíjačov je mobilnosť páskovacích nástrojov a materiálov, čím sa uľahčuje manipulácia. Sú určené pre odvíjanie PP, PES aj oceľovej pásky.

dutinka 60 - 406šírka (mm) páska PP, PET, PES, oceľovámateriál mobilnosťvýhoda
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

Použitie

Používa sa pri páskovaní tovaru pomocou viazacích pások pre uľahčenie manipulácie. Odvíjače sa vyrábajú v niekoľkých prevedeniach podľa veľkosti vnútorného priemeru dutinky s viazacou páskou. Ponúkame odvíjače pre oceľové i plastové (PP, PES ) pásky.

Charakteristika

  • odvíjač veľký: väčší z radu odvíjačov, pričom jeho prednosťou je nastaviteľnosť na rôzne vnútorné priemery roliek s viazacou páskou 60, 200 a 390 - 406 mm. Je vybavený úložným priestorom, do ktorého je možné páskovač a spony odložiť. Kolieska s priemerom 140 mm uľahčujú pohyb aj po nerovnom teréne.  
  • odvíjač malý: určený pre viazacie pásky s vnútorným priemerom kotúča 60 mm. Je ľahký, jednoducho priemiestniteľný, prináša tak zjednodušenie a zrýchlenie páskovacích viazacích prác. Zároveň prispieva k prehľadnosti pracovnej plochy. Štandardne sa vyrába pre pásky so šírkou 50 a 75 mm.
  • odvíjač oceľovej pásky: jednoduché zariadenie, ľahkej konštrukcie s kolieskami uľahčujúcimi jeho pohyb aj po nerovnom teréne. Existujú dva typy pre rôzne vnútorné priemery oceľovej pásky: OP-5 pre pásku so šírkou 13 - 20 mm, vnútorný priemer návinu 260 - 310 mm a OP-21 pre pásku 13 - 20 mm, vnútorný priemer návinu max. 610 mm.

Dopytový formulár