HDPE fólie HDPE prekryv

Prekryv z HDPE materiálu je plochá fólia určená na ručné prekrytie tovaru na palete. Zabezpečuje tak jeho ochranu pri preprave a pred prírodnými vplyvmi. 

1 200šírka (mm) 15hrúbka (µm) 500 listov na rolkevyhotovenie
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

Jednotlivé listy HDPE fólie sú oddelené perforáciou a navinuté na rolke.

Použitie

Fólia určená na ručné balenie paliet, pričom sa ručne odtrhne jeden list, prekryje sa ním paleta a následne sa celá ovinie stretch fóliou.

Charakteristika fólií

Antistatika - fólia obsahuje antistatické činidlo, ktoré ju zbaví prebytočného elektrostatického náboja.

Celoplošná mikroperforácia - fóliu je možné zabezpečiť celoplošnou mikroperforáciou. Táto úprava je vhodná na balenie tovaru, ktorý sa potrebuje zbaviť nadbytočnej vlhkosti alebo naopak vyžaduje stály prísun vzdušnej vlhkosti.

UV filter - fólia s ochranným filtrom proti UV žiareniu. Tento druh fólie sa využívá v prípadoch dlhodobejšieho skladovania na exteriérových skladových plochách, kde je tovar vystavený slnečnému žiareniu. Vďaka ochrannému filtru si fólia zachová svoje pôvodné vlastnosti počas celej doby skladovania a zaistí tak dokonalú ochranu tovaru. Fólia je štandardne dodávaná so 6 mes. garantovanou úpravou, na prianie zákazníka s 9, 12, 15 a 18 mesačnou garantovanou úpravou.

Farba - štandardná fólia je dodávaná v transparentnom prevedení, na prianie zákazníka je možné vyrobiť fóliu aj v inej farbe. Na percente pridaného farbiva je závislá miera priehľadnosti danej fólie. Nepriehľadné fólie je možné vyrobiť od sily 30 my. Farebné fólie nachádzajú uplatnenie hlavne v prevádzach, kde je nežiadúce slnečné žiarenie alebo viditeľnosť obsahu palety.

Potlač - fóliu je možné potlačiť jedno- či viacfarebne (napr. recyklačné znaky, logo firmy, a pod.).

Rozmery

Šírka: 1 200 mm, perforácia po 1 600 mm
Sila: 15 my
Návin: 500 listov na roli

Iné rozmery sú možné na prianie zákazníka.

Na stiahnutie

Dopytový formulár