HDPE fóliaHDPE vrecia, vrecká (sáčky)

Vrecia a vrecká (sáčky) sú univerzálne a praktické obaly, ktoré sa využívajú ako v bežnom živote (domácnosti, kancelárie, obchody, atď.), tak aj vo veľkých spoločnostiach, ktoré majú pre tento obalový materiál už konkrétne špecifické využitie (potravinové vrecká, tašky v obchodných reťazcoch, vrecká pre balenie tovaru určeného na prepravu, balenie celých paliet, atď.). 

100 - 2 000šírka (mm) 7 - 100hrúbka (µm) primármateriál
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

Vrecia, vrecká (sáčky) a tašky sa štandardne vyrábajú z HDPE fólie (hadice) zvarením voľného konca na jednej strane a následným odrezaním od zvyšnej časti hadice. Rovnako ako fólia môžu byť vyrábané bez skladov (záhybov) alebo so skladmi. 

Použitie

Balenie širokej škály tovaru od malých súčiastok až po tovar s veľkým objemom.

Charakteristika vreciek a sáčkov

Celoplošná mikroperforácia - vrecia je možné vyrobiť s celoplošnou mikroperforáciou. Táto úprava je vhodná na balenie tovaru, ktorý sa potrebuje zbaviť nadbytočnej vlhkosti, alebo naopak, potrebuje jej stály prísun.

Antistatika - vrecia obsahujú antistatické činidlo, ktoré ich zbavuje prebytočného elektrostatického náboja.

Farba - štandardne sa vrecia dodávajú v transparentnom prevedení, na prianie zákazníka je možné vyrobiť ich aj v inej farbe. Miera priehľadnosti fólie závisí od percenta pridaného farbiva.

Potlač - vrecia  je možné opatriť jednofarebnou či  viacfarebnou potlačou (napr. recyklačné znaky, logo firmy a pod.).

Rozmery

  Šírka (mm) Výška (mm) Hrúbka (my)
vrecia, sáčky 100 - 2 000 na želanie 7 - 100

 

Na stiahnutie

Dopytový formulár