Hydraulický paketovací lisEkopack BARELPRES 300

Hydraulický paketovací lis Ekopack BARELPRES 300 s automatickým predlisovacím cyklom umožňuje ekologicky vyriešiť otázku likvidácie plechových sudov. Lisovacou silou 30 ton jednoducho a rýchlo stlačí sudy z tenkého i hrubšieho plechu na 1/20 pôvodného objemu. Zároveň umožní úplne odstrániť zostatok tekutého obsahu, ktorý pro prepichnutí sudu hrotmi odtečie do spodného zásobníka. Lis BARELPRES 300, podobne ako ďalšie lisy radu Ekopack, prispieva k šetreniu životného prostredia, ale aj skladových priestorov a nákladov.

30lisovacia sila (t) 40 sudov / hod.kapacita odstráni aj obsah sudovvýhoda
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

Hydraulický paketovací (balíkovací) lis BARELPRES 300 je vybavený elektronickou reguláciou maximálnej sily, čo zaručuje dlhodobú  spoľahlivosť pri dosiahnutí vysokého merného  tlaku. Automatický predlisovací cyklus výrazne znižuje časové nároky na obsluhu lisu. Lisovaný sud obsluha vertikálne vloží do lisovacej komory. Stlačí tlačidlo Štart  pre začatie lisovacieho cyklu. Lis pomocou hrotu sud prepichne a následne  ho zlisuje do placky. Zvyšná tekutina odtečie prepichnutým otvorom do spodného zásobníka lisu.

použitie

BARELPRES 300 je vhodný  najmä do prevádzok, ktoré využívajú plechové sudy na prepravu a skladovanie kvapalných látok, teda firmy pôsobiace v chemickom, petrochemickom, farmaceutickom, potravinárskom priemysle alebo poľnohospodárstve. Nahromadené prázdne sudy zaberajúce skladové priestory je následne potrebné likvidovať a lisovanie je tak ideálnym riešením. Hydraulický paketovací lis BARELPRES  jednoducho  a rýchlo zlisuje sudy z tenkého, ale aj  hrubého plechu s obručami, čím zmenší ich pôvodný objem  až dvadsaťkrát.

parametre

Maximálna lisovacia sila 30 ton
Zdvih barana 1 050 mm
Rýchlosť lisovania 7,5 m/min.
Max. rozmer suda Ø 700 x 900 mm (200 l)
Max. lisovací výkon 40 sudov/hod.
Motor 3 kW, 3 x 380 V
Hmotnosť stroja 940 kg

 

Video

 

Na stiahnutie

Prospekt

Dopytový formulár