Hydraulický paketovací lisEKOPACK 50.2

Hydraulický paketovací lis EKOPACK 50.2 má stabilnú konštrukciu s pevnou komorou, do ktorej sa odpadový materiál vhadzuje zvrchu. Systém predných dvierok umožňuje jednoduché vyklopenie balíka stlačeného odpadu z lisovacej komory. Lis s prítlačnou silou 5 ton je vhodný pre obchodné domy, zberné centrá a výkupy druhotných surovín, ako aj pre prevádzky všetkých veľkostí.

5lisovacia sila (t) 100hmotnosť balíka (kg) 750 x 550 x 700veľkosť balíka (mm)
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

Lis EKOPACK 50.2 má stabilnú konštrukciu s pevnou lisovacou komorou, na ktorej je uložená posuvná lisovacia hlava. Prítlak je zabezpečený hydraulickým valcom s možnosťou regulácie prítlakovej sily, čo zaručuje dlhodobú spoľahlivosť pri dosiahnutí vysokého merného tlaku. Lisovací priesor je plnený zvrchu. Zlisovaný balík sa z komory vyberie jednoducho, vyklopením cez predné dvere. Konštrukcia  komory umožňuje 3-násobné zviazanie balíka viazacou PE páskou alebo drôtom.  Lis je koncipovaný tak, aby bolo možné pridať viac lisovacích komôr (zvýšenie kapacity lisov s minimálnymi obstarávacími nákladmi, triedenie lisovaného materiálu).

V prípade umiestnenia lisu v exteriéri dodáme na želanie striešku, ktorá zariadenie ochráni pred poveternostnými vplyvmi. Je priskrutkovaná k bočným stenám lisu, ľahko odnímateľná.

Použitie

Hydraulický paketovací lis s prítlačnou silou 5 ton (1/2 paleta) je určený pre obchodné domy, zberné centrá, výkupy druhotných surovín, supermarkety, sklady, malé, stredné a veľké podniky.

parametre  

Max. lisovacia sila 5 t ± 5 %
Vonkajšie rozmery (D x Š x V) 2 050 x 800 x 1 905 mm
Rozmery balíka (D x Š x V) 750 x 550 x (300 - 700) mm
Hmotnosť balíka max. 100 kg
Druh lisu hydraulický
Merný lisovací tlak 121 kPa
Elektrický príkon  1,5 kW/240 V/50 Hz
Počet lisovacích komôr 2
Počet viazacích miest 3
Čas lisovacieho cyklu 25 s
Elektrické krytie IP 54
Hmotnosť lisu  530 kg

 

Príslušenstvo

  • Rudla na manipuláciu s balíkom zlisovaného odpadu
  • Strieška pre ochranu lisu pred poveternostnými vplyvmi (v prípade umiestnenia lisu v exteriéri). 

Schéma zástavby

Paketovací lis EKOPACK 50.2

Na stiahnutie

Prospekt

Návod

Podobné stroje

:
hydraulický lis
:
10 t

Detail stroja

Dopytový formulár