Elektromechanický paketovací lisEkosack 40

Lis EKOSACK 40 vychádza z konštrukcie lisu EKOPACK 40, s doplneným rámom pre prichytenie plastového vreca. Tomu je prispôsobený aj baran lisu. Mobilný kontajner umožňuje zber odpadu priamo v mieste jeho vzniku. Lis ho následne veľkou silou stlačí na zlomok jeho pôvodného objemu. Ušetríte tak skladové priestory, čas i peniaze pri ekologicky nezávadnej prevádzke.

4lisovacia sila (t) 70hmotnosť balíka (kg) 620 x 400 x 700veľkosť balíka (mm)
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

Lis rovnakej konštrukcie ako lis EKOPACK 40 vybavený zariadením pre uchytenie plastových vriec, čo umožňuje jednoduchšie lisovanie drobného, mokrého alebo zapáchajúceho materiálu.

Prvá časť je samotný lis obsahujúci mechanický lisovací mechanizmus s elektronickou reguláciou mechanickej sily, ktorý zaručuje dlhodobú spoľahlivosť aj pri dosahovaní vysokého merného tlaku. Automatický predlisovací cyklus výrazne znižuje časové nároky na obsluhu lisu. Druhú časť tvorí výmeniteľný mobilný kontajner, vďaka ktorému je možné triedenie odpadového materiálu a ktorý zároveň umožňuje veľmi dobrú manipuláciu s lisovaným materiálom pred aj po lisovaní.

Použitie

Paketovací lis EKOSACK 40 je určený pre spracovanie papieru, kartónov, plastov, plastových fliaš, fólií, rôznych druhov obalov, textilu, plechoviek a pod. Použitím viacerých kontajnerov alebo postupným spracovaním rôznych materiálov môžete odpad efektívne triediť. Prispievate tak k ochrane životného prostredia a zároveň šetríte skladové priestory, čas aj peniaze.

parametre

Max. lisovacia sila 4 t ± 5 %
Vonkajšie rozmery (D x Š x V) 815 x 550 x 1 800 mm
Rozmery balíka (D x Š x V)  620 x 400 x (300 - 700) mm
Hmotnosť balíka  max. 40 - 70 kg
Druh lisu elektromechanický
Merný lisovací tlak  max. 166 kPa
Pohonná jednotka el. motor 1,1 kW/3 x 400 V/50 Hz
Pohonná jednotka el. motor  1,7 kW/230 V/50 Hz
Elektrické krytie IP 54
Rýchlosť lisovania 3 m/min.
Hmotnosť lisu 290 kg (vrátane kontajneru)

 

 

 

Príslušenstvo

  • Mobilný kontajner
  • Príplatok za prevedenie na 230 V
  • Odpadové vrece 100 x 1 200 mm/100 my

Schéma zástavby

Na stiahnutie

Prospekt

Návod

Dopytový formulár