Fresh fóliaPotravinová fólia

Ručná potravinová fólia, niekedy označovaná ako fresh fólia, našla svoje uplatnenie nielen v obchode s potravinami a v potravinárskom priemysle, ale aj v domácnostiach. Je určená pre každodenné použitie na balenie potravín, ktoré tak vydržia dlhšie čerstvé a zachovajú si svoju chuť aj vôňu naozaj dlho. Ručnú potravinovú fóliu ponúkame v rôznych veľkostiach za veľmi príjemné ceny.

450šírka (mm) 12hrúbka (µm) 300návin (m)
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

Potravinová fólia je zdravotne nezávadná, vhodná predovšetkým na balenie potravinových výrobkov, ktoré chráni pred oschnutím a zaručí tak ich dlhšiu trvanlivosť. Okrem obchodov s potravinami sa používa aj v bežných domácnostiach.

Vďaka vysokej pevnosti a elasticite sú ideálnym materiálom na balenie mäsa, mrazených výrobkov, lahôdok, pečiva a potravín všetkého druhu.  

Použitie

Prieťažné fólie na balenie potravín rôznej hrúbky a šírky podľa rozmerov balených potravín, pre ručné aj automatické balenie. Vhodné na balenie pekárenských výrobkov, ovocia, zeleniny, mäsových výrobkov, atď. Potravinárske fólie predávame v prevedení so šírkou 30 alebo 45 cm, s návinom  300 alebo 1 500 m. Na jednoduché odvíjanie a oddeľovanie potravinových fólií sa používajú rezačky fólií.

Dopytový formulár