Fresh fóliaPotravinová fólia

Ručná potravinová fólia, niekedy označovaná ako fresh fólia, našla svoje uplatnenie nielen v obchode s potravinami a v potravinárskom priemysle, ale aj v domácnostiach. Je určená pre každodenné použitie na balenie potravín, ktoré tak vydržia dlhšie čerstvé a zachovajú si svoju chuť aj vôňu naozaj dlho. Ručnú potravinovú fóliu ponúkame v rôznych veľkostiach za veľmi príjemné ceny.

300 a 450šírka (mm) 12hrúbka (µm) 300návin (m)
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

Potravinová fólia je zdravotne nezávadná, vhodná predovšetkým na balenie potravinových výrobkov, ktoré chráni pred oschnutím a zaručí tak ich dlhšiu trvanlivosť. Okrem obchodov s potravinami sa používa aj v bežných domácnostiach.

Vďaka vysokej pevnosti a elasticite sú ideálnym materiálom na balenie mäsa, mrazených výrobkov, lahôdok, pečiva a potravín všetkého druhu.  

Použitie

Prieťažné fólie na balenie potravín rôznej hrúbky a šírky podľa rozmerov balených potravín, pre ručné aj automatické balenie. Vhodné na balenie pekárenských výrobkov, ovocia, zeleniny, mäsových výrobkov, atď. Potravinárske fólie predávame v prevedení so šírkou 30 alebo 45 cm, s návinom  300 alebo 1 500 m. Na jednoduché odvíjanie a oddeľovanie potravinových fólií sa používajú rezačky fólií.

Balenie: 4 ks / kartón.

Dopytový formulár