LDPE fóliaLDPE prekryv ručný

Ručný LDPE prekryv je plochá fólia určená na manuálne zakrytie paliet a ochranu naloženého tovaru pred prírodnými vplyvmi. V porovnaní so strojným prekryvom má menšiu šírku i hrúbku. 

1 200šírka (mm) 30 a 40hrúbka (µm) 250 listov na rolkevyhotovenie
Nezáväzný dopyt

Technické informácie

Jednotlivé listy LDPE fólie sú oddelené perforáciou a navinuté na roli. Transparentná alebo čierna farba.

Použitie

Fólia určená na ručné balenie paliet, kde sa ručne odtrhne jeden list, prekryje sa ním paleta a potom sa celá ovinie stretch fóliou.

Charakteristika fólií

Antistatika - fólia obsahuje antistatický snímač, ktorý ju zbavuje prebytočného elektrostatického náboja. 

Celoplošná mikroperforácia - na fólii je možné zabezpečiť celoplošnú mikroperforáciu. Táto úprava je vhodná na balenie tovaru, ktorý sa potrebuje zbaviť nadbytočnej vlhkosti, alebo naopak, vyžaduje jej stály prísun.

UV filter - fólia s ochranným filtrom proti UV žiareniu. Tento druh fólie sa využíva pri dlhodobejšom skladovaní v exteriéri, kde je tovar vystavený slnečnému žiareniu. Vďaka ochrannému filtru si fólia zachová svoje pôvodné vlastnosti po celú dobu skladovania a zaistí tak dokonalú ochranu tovaru. Fólia je štandardne dodávaná so 6 mesačnou garantovanou úpravou, na prianie zákazníka s 9, 12, 15 a 18 mesačnou garantovanou úpravou.

Farba - štandardná fólia je dodávaná v transparentnom či čiernom farebnom prevedení, na prianie zákazníka je možné vyrobiť fóliu aj v inej farbe. Na percente pridaného farbiva je závislá miera priehľadnosti danej fólie. Nepriehľadné fólie je možné vyrobiť od sily 30 my. Farebné fólie nachádzajú využitie hlavne v prevádzach, kde je nežiadúce slnečné žiarenie alebo viditeľnosť obsahu palety.

Potlač - fóliu je možné potlačiť jednofarebnou či viacfarebnou potlačou (napr. recyklačné znaky, logo firmy, a pod.).

Rozmery

Šírka 1 200 mm, perforácia po 1 600 mm
Sila 30 my, 40 my
Návin 250 listov na roli

Iné rozmery je možné dodať na želanie zákazníka.

Dopytový formulár